Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  
  
sdm_p2p Katecheta sdm2015
preload image preload image

       NOWOŚCI 2017:

II Edycja Archidiecezjalnego Konkursu Plastycznego „Droga Krzyżowa – Stacja Twojego Życia”. Pobierz.doc.

XII WOJEWÓDZKI KONKURS WIEDZY O STEFANIE KARDYNALE WYSZYŃSKIM - PRYMASIE TYSIĄCLECIA. Szczegóły: pobierz.doc.

XVI edycja Podlaskiego Konkursu Plastycznego "PISANKI, KRASZANKI, WYRYWANKI". Do pobrania: Regulamin.pdf, Karta informacyjna.pdf, Karta informacyjna.docx.

IX OGÓLNOPOLSKI KONKURS MULTIMEDIALNY O JANIE PAWLE II (szkoła podstawowa). Szczegóły: pobierz.pdf.

 

 

Diecezjalny Konkurs Plastyczny „Miłość i ofiara współczesnych świętych: Jana Pawła II, siostry Faustyny Kowalskiej i błogosławionego księdza Michała Sopoćko – zanurzonych w Miłosierdziu Boga”. Pobierz.docx.

VI PODLASKI KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK „Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi”. Pobierz: regulamin.docx, harmonogram.docx, karta zgłoszenia solisty.docx, karta zgłoszenia zespołu.docx.

I Edycja Archidiecezjalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej „A Słowo stało się Ciałem” dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych. Szczegóły: pobierz.doc.

III Edycja Miejskiego Konkursu Plastycznego o różańcu. Szczegóły: pobierz.docx.

Konkurs "Niepokalana - oto nasz ideał" (św. Maksymilian) poświęcony Matce Bożej w życiu św. Maksymiliana Marii Kolbego, dla uczczenia 100. rocznicy założenia "Rycerstwa Niepokalanej". Szczegóły: pobierz.docx.

Konkurs Plastyczny „Moje, Twoje, nasze chrześcijaństwo odzwierciedleniem Bożej prawdy w codziennym życiu”. Szczegóły: pobierz.docx.

XI Ogólnopolska Franciszkańska Olimpiada Wiedzy o św. Maksymilianie dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Szczegóły w Regulaminie Olimpiady dostępnym na stronie: www.olimpiada.franciszkanie-warszawa.pl lub do pobrania tutaj.doc.

Konkurs literacki i plastyczny dla dzieci i młodzieży pt.: „Święci w dziejach Narodu Polskiego” . Szczegóły na stronie internetowej Akcji Katolickiej naszej Archidiecezji. Zob. tutaj.

Diecezjalny Konkurs Plastyczny pt. „Mój przyjaciel Anioł Stróż” dla uczniów klas I-III szkół podstawowych. Szczegóły: >>pobierz.doc

I Edycja Konkursu Plastycznego „Droga Krzyżowa – Stacja Mojego Życia”. Pobierz.doc.

Konkurs „My od Mieszka i Chrobrego” z okazji Jubileuszu 1050. rocznicy Chrztu Polski. Szczegóły: pobierz.docx, prezentacja.pptx.

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY "Jubileusz Chrztu Polski 966-2016. Bądźcie wierni łasce chrztu świętego". Pobierz.docx.

Konkurs Palm Wielkanocnych. Pobierz.doc. 

XV edycja Podlaskiego Konkursu Plastycznego "PISANKI, KRASZANKI, WYRYWANKI". Pobierz: regulamin.docx oraz karta informacyjna.docx.

Konkurs Literacki "Błogosławiony Edmund Bojanowski - opiekun dzieci, chorych i ubogich” dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych, dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych województwa podlaskiego. Pobierz: regulamin.doc, karta zgłoszenia.doc, oświadczenie.doc.

Międzyszkolny konkurs plastyczny pod hasłem: „Podróż po biblijnych ogrodach” dla uczniów klas III-VI. Pobierz.docx.

XI WOJEWÓDZKI KONKURS WIEDZY O STEFANIE KARDYNALE WYSZYŃSKIM-PRYMASIE TYSIĄCLECIA. Zmiana terminu! Pobierz.doc.

Wojewódzki konkurs plastyczny na komiks pod hasłem: „BŁOGOSŁAWIONY KSIĄDZ MICHAŁ SOPOĆKO W SŁUŻBIE OJCZYŹNIE” dla uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej oraz gimnazjum. Szczegóły w załączniku: pobierz.doc

III Konkurs Wiedzy Biblijnej. Do pobrania: regulamin.doc.

V Podlaski Konkurs Kolęd i Pastorałek "Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi". Do pobrania: regulamin, karta zgłoszenia solisty, karta zgłoszenia zespołu, harmonogram.

Diecezjalny konkurs o świętych i błogosławionych "Bądźcie świętymi, bo Ja jestem święty, Pan Bóg wasz": pobierz tutaj.doc.

XVI Międzyszkolny Przegląd Jasełek i Pastorałek w SP 44 w Białymstoku. Do udziału w konkursie zaproszeni są uczniowie klas I-VI szkoły podstawowej. Do pobrania: regulamin.doc i karta zgłoszenia.doc.

Konkurs plastyczny „Miłość do bliźniego, szansą na odnalezienie oblicza Bożego miłosierdzia”. Pobierz tutaj.doc.

Konkurs plastyczny „Różaniec lekiem na zło współczesnego świata”. Pobierz tutaj.docx.

Ogólnopolski konkurs "Mój szkolny kolega z misji": zob. tutaj (zakładka Konkurs).

Ogólnopolski konkurs "Jerzy Popiełuszko - człowiek Prawdy, który zło dobrem zwyciężał": zob. tutaj.

Konkurs literacki i plastyczny dla dzieci i młodzieży „Zofia Kossak w służbie Bogu, Kościołowi i Polsce. W 125. rocznicę urodzin”: pobierz tutaj.pdf

Międzynarodowy Konkurs Plastyczno-Literacki dla dzieci, młodzieży i dorosłych pt.: „Bł. Bolesławo, naśladowczyni Świętej Rodziny, prowadź nas”. Szczegóły do pobrania tutaj.pdf.

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych i gimnazjum do udziału w XIV edycji Podlaskiego Konkursu Plastycznego "Pisanki, kraszanki, wyrywanki". Celem głównym konkursu jest pielęgnowanie tradycji wielkanocnych oraz rozwijanie zainteresowań plastycznych. Prace będą oceniane w trzech kategoriach wiekowych: klasy 0-III szkoły podstawowej, klasy IV-VI szkoły podstawowej, klasy I-III gimnazjum. Termin nadsyłania prac: 9 marca 2015 r. Szczegóły w załączonym regulaminie.doc. Do pobrania również: karta informacyjna.doc.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w I Międzynarodowym Konkursie Plastyczno-Literackim o bł. Bolesławie Lament (1862-1946), trwającym od 9 lutego do 15 kwietnia 2015 r. Do udziału zaproszone są dzieci i młodzież, w czterech grupach wiekowych. W kategorii plastycznej: I grupa - dzieci od 6 do 10 lat; II grupa - dzieci od 11 do 13 lat. W kategorii literackiej: III grupa – młodzież od 14 do 16 lat; IV grupa – młodzież powyżej 17 lat. Materiały do pobrania: regulamin.pdf; plakat.pdf; karta zgłoszenia.pdf; książka.pdf.

Zapraszamy uczniów z klas IV – VI szkoły podstawowej do udziału w X jubileuszowym wojewódzkim konkursie wiedzy o życiu i nauczaniu Stefana Kardynała Wyszyńskiego – Prymasa Tysiąclecia. Szczegóły w załączniku.doc.

Szkoła Podstawowa nr 26 im. Stanisława Staszica, Wydział Katechetyczny i Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Białymstoku zapraszają uczniów klas IV-VI szkół podstawowych z Białegostoku do wzięcia udziału w II edycji Miejskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej „A Słowo stało się Ciałem”, w tym roku poświęconego Ewangelii według św. Mateusza. Regulamin konkursu: POBIERZ.

Szkoła Podstawowa nr 7 im Hugona Kołłątaja w Białymstoku oraz Zespół Szkół Społecznych nr 2 STO w Białymstoku zwracają się z propozycją o wzięcie udziału przez Państwa uczniów w konkursie plastycznym „Różaniec – skarb, który trzeba odkrywać”, organizowanym dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i licealnych, oraz dzieci w wieku przedszkolnym przy współpracy Wydziału Katechetycznego Kurii Metropolitalnej Białostockiej.Szczegóły i regulamin pobierz.doc

Klub Inteligencji Katolickiej w Białymstoku zwraca się z propozycją       wzięcia udziału przez Państwa uczniów w konkursie plastycznym „Gdzie miłość wzajemna i dobroć – tam znajdziesz świętość”, organizowanym dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i licealnych województwa podlaskiego, w ramach XXXII Dni Kultury Chrześcijańskiej „Zanurzeni w świętości…” Białystok – październik 2014 r., przy współpracy Szkoły Podstawowej nr 7 w Białymstoku i Wydziału Katechetycznego Kurii Metropolitalnej Białostockiej.Szczegóły i regulamin konkursu pobierz.doc.

Akcja Katolicka Archidiecezji Białostockiej we współpracy z Wydziałem Katechetycznym, Kuratorium Oświaty i Departamentem Edukacji UM w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w konkursie literackim i plastycznym dla dzieci i młodzieży pt. "Bełza i Chełmoński - Bogu i Ojczyźnie". Regulamin konkursu dostępny na stronie www.akcja-katolicka.bialystok.opoka.org.pl

X Edycja Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego pt. "Krzyża Twego się nie wstydzę"
skierowana do szkół podstawowych i gimnazjów.
Regulamin w załączniku...

VIII Ekumeniczny Konkurs Plastyczny - "Matka Boża w Ikonie"
jest adresowany do młodzieży ze szkół gimnazjalnych oraz klas 4-6 szkół podstawowych.
Odbywa się w ramach, organizowanych przez KIK, XX Dni Maryjnych, które odbędą się w maju br.
Regulamin i formularz zgłoszeniowy >>pobierz.doc

Szukaj na stronie

Strony

Szkolnictwo Katolickie

Modlitwa w drodze

 

OKWB