Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  
  

       NOWOŚCI 2017:

IV Edycja Miejskiego Konkursu Plastycznego „Różańcowa Pani w sercu człowieka”. Pobierz.docx.

Konkurs plastyczny „Człowiek idący za Słowem, człowiek pragnący Kościoła”. Pobierz.doc.

Konkurs literacki i plastyczny dla dzieci i młodzieży „Jestem misjonarzem”. Pobierz.docx.

XII Olimpiada Franciszkańska. Pobierz.doc.

II Edycja Archidiecezjalnego Konkursu Plastycznego „Droga Krzyżowa – Stacja Twojego Życia”. Pobierz.doc.

XVI edycja Podlaskiego Konkursu Plastycznego "PISANKI, KRASZANKI, WYRYWANKI". Do pobrania: Regulamin.pdf, Karta informacyjna.pdf, Karta informacyjna.docx.

IX OGÓLNOPOLSKI KONKURS MULTIMEDIALNY O JANIE PAWLE II (gimnazjum i szkoły średnie). Szczegóły: pobierz.pdf.

Diecezjalny Konkurs Plastyczny „Miłość i ofiara współczesnych świętych: Jana Pawła II, siostry Faustyny Kowalskiej i błogosławionego księdza Michała Sopoćko – zanurzonych w Miłosierdziu Boga”. Pobierz.docx.

VI PODLASKI KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK „Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi”. Pobierz: regulamin.docx, harmonogram.docx, karta zgłoszenia solisty.docx, karta zgłoszenia zespołu.docx.

III Edycja Miejskiego Konkursu Plastycznego o różańcu. Szczegóły: pobierz.docx.

Konkurs Plastyczny „Moje, Twoje, nasze chrześcijaństwo odzwierciedleniem Bożej prawdy w codziennym życiu”. Szczegóły: pobierz.docx.

XI Ogólnopolska Franciszkańska Olimpiada Wiedzy o św. Maksymilianie dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Szczegóły w Regulaminie Olimpiady dostępnym na stronie: www.olimpiada.franciszkanie-warszawa.pl lub do pobrania tutaj.doc.

Konkurs literacki i plastyczny dla dzieci i młodzieży pt.: „Święci w dziejach Narodu Polskiego” . Szczegóły na stronie internetowej Akcji Katolickiej naszej Archidiecezji. Zob. tutaj.

II Konkurs Recytatorsko-Muzyczny poświęcony pamięci Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki dla uczniów gimnazjów województwa podlaskiego. Szczegóły: >>pobierz.docx

I Edycja Konkursu Plastycznego „Droga Krzyżowa – Stacja Mojego Życia”. Pobierz.doc.

Konkurs „My od Mieszka i Chrobrego” z okazji Jubileuszu 1050. rocznicy Chrztu Polski. Szczegóły: pobierz.docx, prezentacja.pptx.

IV Wojewódzki Konkurs Historyczno-Literacki „By czas nie zaćmił i niepamięć. W poszukiwaniu prawdy o Katyniu, Smoleńsku i Obławie Augustowskiej". Szczegóły: pobierz.pdf. Zgłoszenie: pobierz.pdf.

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY "Jubileusz Chrztu Polski 966-2016. Bądźcie wierni łasce chrztu świętego". Pobierz.docx.

Konkurs palm wielkanocnych. Pobierz.doc.

XV edycja Podlaskiego Konkursu Plastycznego "PISANKI, KRASZANKI, WYRYWANKI". Do pobrania: regulamin.docx oraz karta informacyjna.docx.

Konkurs Literacki "Błogosławiony Edmund Bojanowski - opiekun dzieci, chorych i ubogich” dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych, dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych województwa podlaskiego. Pobierz: regulamin.doc, karta zgłoszenia.doc, oświadczenie.doc.

Wojewódzki konkurs plastyczny na komiks pod hasłem: „BŁOGOSŁAWIONY KSIĄDZ MICHAŁ SOPOĆKO W SŁUŻBIE OJCZYŹNIE” dla uczniów gimnazjum oraz uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej. Szczegóły w załączniku: pobierz.doc
V Podlaski Konkurs Kolęd i Pastorałek "Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi". Do pobrania: regulamin, karta zgłoszenia solisty, karta zgłoszenia zespołu, harmonogram.
Ogólnopolski konkurs "Mój szkolny kolega z misji": zob. tutaj (zakładka Konkurs).
Ogólnopolski konkurs "Jerzy Popiełuszko - człowiek Prawdy, który zło dobrem zwyciężał": zob. tutaj.
Konkurs literacki i plastyczny dla dzieci i młodzieży „Zofia Kossak w służbie Bogu, Kościołowi i Polsce. W 125. rocznicę urodzin”: pobierz tutaj.pdf.
Ogólnopolska Franciszkańska Olimpiada Wiedzy o św. Maksymilianie: zob. tutaj.
Konkurs plastyczny „Miłość do bliźniego, szansą na odnalezienie oblicza Bożego miłosierdzia”. Pobierz tutaj.doc.
Konkurs plastyczny „Różaniec lekiem na zło współczesnego świata”. Pobierz tutaj.docx.
Międzynarodowy Konkurs Plastyczno-Literacki dla dzieci, młodzieży i dorosłych pt.: „Bł. Bolesławo, naśladowczyni Świętej Rodziny, prowadź nas”. Szczegóły do pobrania tutaj.pdf.

Zapraszamy do udziału w V edycji konkursu Archiwum Wspomnień Jana Pawła II. Konkurs jest skierowany do uczniów gimnazjów i liceów. Zadaniem uczestników jest przygotowanie wywiadu ze świadkiem (świadkami) wizyty Jana Pawła II w Polsce. Termin zgłoszeń: 2 marca 2015. Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe (sprzęt multimedialny) oraz warsztaty dziennikarskie w Warszawie. Szczegóły na stronie www.wspomnieniajp2.pl.

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych i gimnazjum do udziału w XIV edycji Podlaskiego Konkursu Plastycznego "Pisanki, kraszanki, wyrywanki". Celem głównym konkursu jest pielęgnowanie tradycji wielkanocnych oraz rozwijanie zainteresowań plastycznych. Prace będą oceniane w trzech kategoriach wiekowych: klasy 0-III szkoły podstawowej, klasy IV-VI szkoły podstawowej, klasy I-III gimnazjum. Termin nadsyłania prac: 9 marca 2015 r. Szczegóły w załączonym regulaminie.doc. Do pobrania również: karta informacyjna.doc.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w I Międzynarodowym Konkursie Plastyczno-Literackim o bł. Bolesławie Lament (1862-1946), trwającym od 9 lutego do 15 kwietnia 2015 r. Do udziału zaproszone są dzieci i młodzież, w czterech grupach wiekowych. W kategorii plastycznej: I grupa - dzieci od 6 do 10 lat; II grupa - dzieci od 11 do 13 lat. W kategorii literackiej: III grupa – młodzież od 14 do 16 lat; IV grupa – młodzież powyżej 17 lat. Materiały do pobrania: regulamin.pdf; plakat.pdf; karta zgłoszenia.pdf; książka.pdf.

Szkoła Podstawowa nr 7 im Hugona Kołłątaja w Białymstoku oraz Zespół Szkół Społecznych nr 2 STO w Białymstoku zwracają się z propozycją o wzięcie udziału przez Państwa uczniów w konkursie plastycznym „Różaniec – skarb, który trzeba odkrywać”, organizowanym dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i licealnych, oraz dzieci w wieku przedszkolnym przy współpracy Wydziału Katechetycznego Kurii Metropolitalnej Białostockiej.Szczegóły i regulamin pobierz.doc

Klub Inteligencji Katolickiej w Białymstoku zwraca się z propozycją       wzięcia udziału przez Państwa uczniów w konkursie plastycznym „Gdzie miłość wzajemna i dobroć – tam znajdziesz świętość”, organizowanym dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i licealnych województwa podlaskiego, w ramach XXXII Dni Kultury Chrześcijańskiej „Zanurzeni w świętości…” Białystok – październik 2014 r., przy współpracy Szkoły Podstawowej nr 7 w Białymstoku i Wydziału Katechetycznego Kurii Metropolitalnej Białostockiej.Szczegóły i regulamin konkursu pobierz.doc.

Akcja Katolicka Archidiecezji Białostockiej we współpracy z Wydziałem Katechetycznym, Kuratorium Oświaty i Departamentem Edukacji UM w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w konkursie literackim i plastycznym dla dzieci i młodzieży pt. "Bełza i Chełmoński - Bogu i Ojczyźnie". Regulamin konkursu dostępny na stronie www.akcja-katolicka.bialystok.opoka.org.pl

Konkurs Papieski 2014 ”ZANURZENI W ŚWIĘTOŚCI ŚW. JANA PAWŁA II I ŚW. JANA XXIII”
Termin: 25 października 2014 r.
Tematy: pobierz.doc
Data składania prac w Wydziale Katechetycznym: 20 października 2014 r.
Sekcje jak co roku: plastyczna, literacka, multimedialna
Prace należy dostarczyć do Wydziału Katechetycznego.
Wersje elektroniczne na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

X Edycja Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego pt. "Krzyża Twego się nie wstydzę"
skierowana do szkół podstawowych i gimnazjów.
Regulamin w załączniku...

VIII Ekumeniczny Konkurs Plastyczny - "Matka Boża w Ikonie"
jest adresowany do młodzieży ze szkół gimnazjalnych oraz klas 4-6 szkół podstawowych.
Odbywa się w ramach, organizowanych przez KIK, XX Dni Maryjnych, które odbędą się w maju br.
Regulamin i formularz zgłoszeniowy >>pobierz.doc

Szukaj na stronie

Strony

Szkolnictwo Katolickie

Modlitwa w drodze

 

OKWB