OLIMPIADA TEOLOGII KATOLICKIEJ

Olimpiada Teologii Katolickiej 2020

"Dumni z Ewangelii i z Polski"

 

Temat olimpiady "Dumni z Ewangelii i z Polski" nawiązuje do myśli św. Jana Pawła II wypowiedzianej podczas Światowych Dni Młodzieży w Denver, dziedzictwa chrześcijańskiego obecnego w historii narodu polskiego oraz do obchodów 100. rocznicy „Cudu nad Wisłą”.

Prosimy wszystkich Katechetów o rozpowszechnienie tego wydarzenia, zachęcenie i motywowanie uczniów do uczestnictwa w Olimpiadzie.

 

HARMONOGRAM:

Etap Szkolny: 20.11.2019 r., godzina 11:00

uwaga! zmiana terminu etapu szkolnego na 4 grudnia 2019 r., godz. 11:00

Etap Diecezjalny: 04.03.2020 r., godzina 11:00

Etap Ogólnopolski: 16-18.04.2020 r.

 

REGULAMIN I LITERATURA: 

na stronie www.otk.pl.

 

Za etap diecezjalny odpowiada w naszej Archidiecezji Wydział Katechetyczny Kurii Metropolitalnej Białostockiej. W związku z tym zgłoszenia szkół do udziału w zawodach I stopnia (etap szkolny) należy dokonywać od 1 października 2019 roku wyłącznie w naszym Wydziale Katechetycznym.

 

 

 

 

Oficjalna strona Olimpiady: otk.pl.

 

_______________________________________________________________

 

UWAGA!

Przypominamy o sposobie zgłaszania szkół do zawodów I stopnia Olimpiady Teologii Katolickiej.

Zgodnie z Regulaminem, zawody I stopnia przeprowadza się na terenie szkoły lub kilku szkół, zgodnie z wytycznymi Komitetu Diecezjalnego.

Zatem:

  • Zgłoszenia szkół do udziału w zawodach I stopnia (etap szkolny) należy dokonywać wyłącznie w naszym Wydziale Katechetycznym.
  • Protokół z wynikami zawodów I stopnia również należy dostarczyć do Wydziału Katechetycznego w ciągu 7 dni od zakończenia etapu szkolnego.

www.otk.pl