Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /templates/wyka/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

KONSULTANCI: mgr Jolanta Wysztygiel oraz mgr Joanna Szydłowska

 

Uwaga! Poniżej ZAPROSZENIA do uczestniczenia w sieci współpracy i samodoskonalenia.

 

1. Mgr Jolanta Wysztygiel (½ etatu)

 

Kontakt:

• tel. 85 732 98 67 wew. 124

• e - mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Konsultacje w CEN:

• piątek godz. 15.00 - 17.00 (pokój nr 212)

• możliwe też są konsultacje w pozostałych godzinach pracy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub e-mail:
poniedziałek godz. 8.00 - 11.30, środa godz. 15.00 - 19.00, sobota godz. 8.00 - 12.00

 

CEN:

Centrum Edukacji Nauczycieli
ul. Złota 4
15-016 Białystok
tel. 85 732 98 67 (centrala)

web: www.cen.bialystok.pl

 

ZAPROSZENIE

Serdecznie zapraszam zainteresowanych katechetów do uczestniczenia w Sieci współpracy i samodoskonalenia, która będzie funkcjonowała na platformie e-learningowej CEN od 4.04. 2020 do 10.06.2020.
Nazwa sieci: Katecheta dziś - baza pomysłów do pracy z dziećmi w przedszkolu i szkole podstawowej.

Nikogo nie muszę przekonywać, jak ważny jest rozwój własny w każdej dziedzinie życia, ani też ile wysiłku wymaga podążanie naprzód... Takie jest właśnie nasze życie - ora et labora.

Bardzo chciałabym pomóc katechetom pracującym w przedszkolu i szkole podstawowej oraz sobie w naszej katechetycznej posłudze. Dlatego też proponuję osobom zainteresowanym wzbogaceniem wiedzy, umiejętności oraz dzieleniem się własnym doświadczeniem, korzystanie z tejże sieci. Myślę, że bardzo nam się przyda, szczególnie w tym trudnym czasie pracy zdalnej, ale nie tylko, baza pomysłów pracy z dzieckiem, skarbnica wiedzy o rozwoju dziecka, która sukcesywnie będzie wzbogacana, a przede wszystkim wzajemne wsparcie .Katecheci będą mieli także możliwość uczestniczenia w szkoleniach online. Spróbujmy. Serdecznie zapraszam.

A tym, którzy chcieliby skorzystać, ale martwi ich bariera informatyczna, proponuję skorzystanie z instrukcji logowania, którą prześlę osobom zainteresowanym drogą mailową.

Proszę o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uwaga!

-Rejestracja obowiązkowa przez formularz zgłoszeniowy na stronie www.cen.bialystok.pl
(Tylko podanie dokładnych danych rejestracyjnych umożliwi otrzymanie zaświadczenia z udziału w warsztatach!)
-Miejsce: online poprzez platformę e–learning CEN lub w terminie późniejszym, w miarę możliwości: Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku, ul. Złota 4, sala 214
-Materiały: w formie elektronicznej lub w terminie późniejszym, także papierowej
-Forma szkoleniowa: bezpłatna
-Prowadzący: Jolanta Wysztygiel, konsultant ds. nauczania religii rzymskokatolickiej w CEN

Wszystkie dodatkowe informacje: proszę pisać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszam!
Jolanta Wysztygiel

 

 

2. Mgr Joanna Szydłowska (½ etatu)

 

Kontakt:

• tel. 85 732 98 67 wew. 124

• e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Konsultacje w CEN:

poniedziałek: godz. 15.00-19.00 (CEN, pokój 212),

możliwe konsultacje indywidualne po wcześniejszym kontakcie telefonicznym:
wtorek - 15.00-17.00, środa - 14.00-18.00, czwartek - 16.00-18.00

 

CEN:

Centrum Edukacji Nauczycieli
ul. Złota 4
15-016 Białystok
tel. 85 732 98 67 (centrala)

web: www.cen.bialystok.pl

 

ZAPROSZENIE

Inspiracje katechetyczne
Sieć współpracy i samodoskonalenia dla katechetów szkół ponadpodstawowych i specjalnych

Serdecznie zapraszam zainteresowane osoby do współpracy w sieci. Bardzo zależy mi na tym, żebyśmy dzielili się swoją wiedzą, doświadczeniem oraz pomocami dydaktycznymi. Nowa podstawa programowa jest również przyczynkiem do pochylenia się nad organizacją zajęć w poszczególnych typach szkół: czteroletnich liceach i pięcioletnich technikach.

Każdy z nas stanął przed koniecznością pracy zdalnej. Warto zachować w jednym miejscu wszystkie twórcze pomysły, aby służymy nam w pracy katechetycznej na dłużej. Tym miejscem, mam nadzieję, będzie sieć współpracy o nazwie Inspiracje Katechetyczne.
Zapraszam również do udziału w warsztatach online.

Wolne miejsca czekają na zajęcia o tematyce: Zeszyt nastolatka na 6 - tradycyjny czy nowoczesny środek dydaktyczny w szkole średniej - 22.04.2020 r. o godz. 18 00.
Szczególnie proszę o zwrócenie uwagi na warsztaty tworzenia kart interaktywnych, które odbędą się w trzech terminach: 27 i 30 kwietnia oraz 6 maja o godzinie 16 00.

Zachęcam do tworzenia tego typu pomocy katechetów, którzy jeszcze tego nie robili. Niech motywacją do rozpoczęcia warsztatów będzie obejrzenie przykładowej prezentacji:
https://view.genial.ly/5e8cf9368b8ee90e1ec516fe/interactive-image-milosc-i-poswiecenie

 
Joanna Szydłowska
konsultant ds. nauczania religii rzymskokatolickiej w CEN
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

[/html]