Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /templates/wyka/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

W związku z ponawianymi zapytaniami o nowe podręczniki przypominamy Uchwałę Komisji Wychowania Katolickiego Konferencji Episkopatu Polski z dnia 19 września 2018 roku w sprawie obowiązywania „Podstawy programowej katechezy Kościoła katolickiego w Polsce” i programów nauczania religii oraz oceny podręczników wraz ze zmianami wprowadzonymi w dniu 5 grudnia 2018 roku — tekst jednolity. Kliknij i zobacz.

Wykaz podręczników Wydawnictwa Jedność: kliknij i pobierz.

Wykaz podręczników Wydawnictwa Święty Wojciech: kliknij i pobierz.

Wykaz podręczników Wydawnictwa Gaudium: kliknij i pobierz.

 

NOWA oferta podręcznikowa Wydawnictwa WAM 2021/2022: kliknij i pobierz.

NOWA oferta podręcznikowa Wydawnictwa Święty Wojciech 2021/2022: kliknij i pobierz (Zapisy na pakiety startowe od 15 maja 2021).

 

Ukazało się nowe multimedialne wydanie podręcznika Wydawnictwa JEDNOŚĆ do klasy I Szkoły Podstawowej „Poznaję Boży świat”. Dostęp do podręcznika poprzez Internet możliwy jest na stronie www.jednosc.com.pl/strefakatechety/ po zalogowaniu w „strefie katechety”.
Każdy katecheta w diecezji może otrzymać bezpłatnie (wydawnictwo pokrywa też koszty wysyłki) wersję podręcznika na płycie DVD, wystarczy złożyć zamówienie w „strefie katechety” na stronie internetowej Wydawnictwa JEDNOŚĆ (numer telefonu 41 349 50 50).

 

Numery programów i podręczniki: kliknij i zobacz.

W naszej Archidiecezji zostały dopuszczone do użytku:

-WAM (Kraków)
-JEDNOŚĆ (Kielce)
-GAUDIUM (Lublin)
-Św. WOJCIECH (Poznań)
-WYDAWNICTWO KATECHETYCZNE (Warszawa)