Nowa oferta dla uczniów gimnazjów

NOWOŚCI:

-IV Archidiecezjalny Konkurs Plastyczny „Droga Krzyżowa – Miłość pragnąca krzyża”.  Kliknij i pobierz.

-XVIII edycja Podlaskiego Konkursu Plastycznego "PISANKI, KRASZANKI, WYRYWANKI". Regulamin: pobierz. Karta informacyjna: pobierz.

-VIII Podlaski Konkurs Kolęd i Pastorałek „Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi” - styczeń 2019, Czarna Białostocka. Kliknij i zobacz.

-XVI Ogólnopolski Konkurs Poetycko-Plastyczny "Błogosławiona Karolino, świeć nam przykładem". Kliknij i zobacz.

-Konkurs różańcowy - V Edycja Miejskiego Konkursu Plastycznego „Maryja Niewiastą Eucharystii”. Kliknij i pobierz.

-Konkurs Papieski "Ku wolności wyswobodził nas Chrystus" w ramach Dni Kultury Chrześcijańskiej dla uczniów III klasy gimnazjum, szkół średnich,i szkół specjalnych. Regulamin, tematy, protokół sekcji literackiej, protokół sekcji plastycznej, protokół sekcji multimedialnej do pobrania tutaj (kliknij). Finał Konkursu odbędzie się w sobotę 27 października 2018 o godz. 10.00 w Auli Jana Pawła II przy parafii św. Rocha w Białymstoku. 

-Konkurs Plastyczny (SP 7, KIK) „Ku wolności wyswobodził nas Chrystus”. Szczegóły: kliknij i pobierz.

-Konkurs literacki i plastyczny dla dzieci i młodzieży organizowany przez Akcję Katolicką, pod hasłem: „Św. Stanisław Kostka w wezwaniach litanijnych. W 450. rocznicę śmierci Patrona Polski”. Do pobrania: regulamin.doc. Do 31.10.2018.

-KONKURS Dzieła Pomocy „Ad Gentes” pod hasłem „MÓJ SZKOLNY KOLEGA Z MISJI”, XVIII edycja: "Z JANEM PAWŁEM II NA MISYJNYCH DROGACH". Kliknij i zobacz.

-Ogólnopolski konkurs plastyczny i literacki Z OKAZJI 100-LECIA ISTNIENIA ZGROMADZENIA SIÓSTR PASJONISTEK „MĘKA PAŃSKA W OCZACH DZIECI I MŁODZIEŻY”. Kliknij i zobacz.

 

 

 

- IV Konkurs Recytatorsko-Muzyczny poświęcony pamięci Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki. Pobierz: Regulamin i formularzeWybór poezji.

- Archidiecezjalny Konkurs Plastyczny „Droga Krzyżowa – Miłość płynąca z Krzyża”. Szczegóły: pobierz.

- XVII edycja Podlaskiego Konkursu Plastycznego „PISANKI, KRASZANKI, WYRYWANKI”. Pobierz: regulamin.pdfregulamin.docxkarta informacyjna.docx.

- Konkurs „Niezwyciężeni 1918 - 2018. Pokolenia Niepodległej”. Zob. www.niezwyciezeni1918-2018.pl/nie/konkurs

- Konkurs „Nasza modlitwa za Ojczyznę”. Zob. niedziela.pl/artykul/135036/nd/Nasza-modlitwa-za-Ojczyzne

NOWOŚCI 2017:

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Bł. Bolesława – wychowawczyni na nasze czasy” (edycja IX - 2018r.). Zob. http://www.zsnr1.nidzica.pl/konkurs-plastyczny.html

XV Ogólnopolski Konkurs Poetycko-Plastyczny „Błogosławiona Karolino, świeć nam przykładem...”. Szczegóły: pobierz.pdf.

II Edycja Archidiecezjalnego Konkursu Plastycznego „Idźcie i głoście…”. Szczegóły: pobierz.pdf.

VII Podlaski Konkurs Kolęd i Pastorałek „Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi”. Pobierz: regulamin.docharmonogram.dockarta zgłoszenia solisty.dockarta zgłoszenia zespołu.doc.

IV Edycja Miejskiego Konkursu Plastycznego „Różańcowa Pani w sercu człowieka”. Pobierz.docx.

Konkurs plastyczny „Człowiek idący za Słowem, człowiek pragnący Kościoła”. Pobierz.doc.

Konkurs literacki i plastyczny dla dzieci i młodzieży „Jestem misjonarzem”. Pobierz.docx.

XII Olimpiada Franciszkańska. Pobierz.doc.

II Edycja Archidiecezjalnego Konkursu Plastycznego „Droga Krzyżowa – Stacja Twojego Życia”. Pobierz.doc.

XVI edycja Podlaskiego Konkursu Plastycznego "PISANKI, KRASZANKI, WYRYWANKI". Do pobrania: Regulamin.pdf, Karta informacyjna.pdf, Karta informacyjna.docx.

IX OGÓLNOPOLSKI KONKURS MULTIMEDIALNY O JANIE PAWLE II (gimnazjum i szkoły średnie). Szczegóły: pobierz.pdf.

Diecezjalny Konkurs Plastyczny „Miłość i ofiara współczesnych świętych: Jana Pawła II, siostry Faustyny Kowalskiej i błogosławionego księdza Michała Sopoćko – zanurzonych w Miłosierdziu Boga”. Pobierz.docx.

VI PODLASKI KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK „Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi”. Pobierz: regulamin.docx, harmonogram.docx, karta zgłoszenia solisty.docx, karta zgłoszenia zespołu.docx.

III Edycja Miejskiego Konkursu Plastycznego o różańcu. Szczegóły: pobierz.docx.

Konkurs Plastyczny „Moje, Twoje, nasze chrześcijaństwo odzwierciedleniem Bożej prawdy w codziennym życiu”. Szczegóły: pobierz.docx.

XI Ogólnopolska Franciszkańska Olimpiada Wiedzy o św. Maksymilianie dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Szczegóły w Regulaminie Olimpiady dostępnym na stronie: www.olimpiada.franciszkanie-warszawa.pl lub do pobrania tutaj.doc.

Konkurs literacki i plastyczny dla dzieci i młodzieży pt.: „Święci w dziejach Narodu Polskiego” . Szczegóły na stronie internetowej Akcji Katolickiej naszej Archidiecezji. Zob. tutaj.

II Konkurs Recytatorsko-Muzyczny poświęcony pamięci Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki dla uczniów gimnazjów województwa podlaskiego. Szczegóły: >>pobierz.docx

I Edycja Konkursu Plastycznego „Droga Krzyżowa – Stacja Mojego Życia”. Pobierz.doc.

Konkurs „My od Mieszka i Chrobrego” z okazji Jubileuszu 1050. rocznicy Chrztu Polski. Szczegóły: pobierz.docx, prezentacja.pptx.

IV Wojewódzki Konkurs Historyczno-Literacki „By czas nie zaćmił i niepamięć. W poszukiwaniu prawdy o Katyniu, Smoleńsku i Obławie Augustowskiej". Szczegóły: pobierz.pdf. Zgłoszenie: pobierz.pdf.

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY "Jubileusz Chrztu Polski 966-2016. Bądźcie wierni łasce chrztu świętego". Pobierz.docx.

Konkurs palm wielkanocnych. Pobierz.doc.

XV edycja Podlaskiego Konkursu Plastycznego "PISANKI, KRASZANKI, WYRYWANKI". Do pobrania: regulamin.docx oraz karta informacyjna.docx.

Konkurs Literacki "Błogosławiony Edmund Bojanowski - opiekun dzieci, chorych i ubogich” dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych, dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych województwa podlaskiego. Pobierz: regulamin.doc, karta zgłoszenia.doc, oświadczenie.doc.

Wojewódzki konkurs plastyczny na komiks pod hasłem: „BŁOGOSŁAWIONY KSIĄDZ MICHAŁ SOPOĆKO W SŁUŻBIE OJCZYŹNIE” dla uczniów gimnazjum oraz uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej. Szczegóły w załączniku: pobierz.doc
V Podlaski Konkurs Kolęd i Pastorałek "Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi". Do pobrania: regulamin, karta zgłoszenia solisty, karta zgłoszenia zespołu, harmonogram.
Ogólnopolski konkurs "Mój szkolny kolega z misji": zob. tutaj (zakładka Konkurs).
Ogólnopolski konkurs "Jerzy Popiełuszko - człowiek Prawdy, który zło dobrem zwyciężał": zob. tutaj.
Konkurs literacki i plastyczny dla dzieci i młodzieży „Zofia Kossak w służbie Bogu, Kościołowi i Polsce. W 125. rocznicę urodzin”: pobierz tutaj.pdf.
Ogólnopolska Franciszkańska Olimpiada Wiedzy o św. Maksymilianie: zob. tutaj.
Konkurs plastyczny „Miłość do bliźniego, szansą na odnalezienie oblicza Bożego miłosierdzia”. Pobierz tutaj.doc.
Konkurs plastyczny „Różaniec lekiem na zło współczesnego świata”. Pobierz tutaj.docx.
Międzynarodowy Konkurs Plastyczno-Literacki dla dzieci, młodzieży i dorosłych pt.: „Bł. Bolesławo, naśladowczyni Świętej Rodziny, prowadź nas”. Szczegóły do pobrania tutaj.pdf.

Konkurs Archiwum Wspomnień Jana Pawła II

Zapraszamy do udziału w V edycji konkursu Archiwum Wspomnień Jana Pawła II. Konkurs jest skierowany do uczniów gimnazjów i liceów. Zadaniem uczestników jest przygotowanie wywiadu ze świadkiem (świadkami) wizyty Jana Pawła II w Polsce. Termin zgłoszeń: 2 marca 2015. Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe (sprzęt multimedialny) oraz warsztaty dziennikarskie w Warszawie. Szczegóły na stronie www.wspomnieniajp2.pl.

I Międzynarodowy Konkurs Plastyczno-Literacki o Bł. Bolesławie Lament

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w I Międzynarodowym Konkursie Plastyczno-Literackim o bł. Bolesławie Lament (1862-1946), trwającym od 9 lutego do 15 kwietnia 2015 r. Do udziału zaproszone są dzieci i młodzież, w czterech grupach wiekowych. W kategorii plastycznej: I grupa - dzieci od 6 do 10 lat; II grupa - dzieci od 11 do 13 lat. W kategorii literackiej: III grupa – młodzież od 14 do 16 lat; IV grupa – młodzież powyżej 17 lat. Materiały do pobrania: regulamin.pdf; plakat.pdf; karta zgłoszenia.pdf; książka.pdf.

XIV Podlaski Konkurs Plastyczny "Pisanki, kraszanki, wyrywanki"

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych i gimnazjum do udziału w XIV edycji Podlaskiego Konkursu Plastycznego "Pisanki, kraszanki, wyrywanki". Celem głównym konkursu jest pielęgnowanie tradycji wielkanocnych oraz rozwijanie zainteresowań plastycznych. Prace będą oceniane w trzech kategoriach wiekowych: klasy 0-III szkoły podstawowej, klasy IV-VI szkoły podstawowej, klasy I-III gimnazjum. Termin nadsyłania prac: 9 marca 2015 r. Szczegóły w załączonym regulaminie.doc. Do pobrania również: karta informacyjna.doc.

„Różaniec – skarb, który trzeba odkrywać” - Konkurs plastyczny

Szkoła Podstawowa nr 7 im Hugona Kołłątaja w Białymstoku oraz Zespół Szkół Społecznych nr 2 STO w Białymstoku zwracają się z propozycją o wzięcie udziału przez Państwa uczniów w konkursie plastycznym „Różaniec – skarb, który trzeba odkrywać”, organizowanym dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i licealnych, oraz dzieci w wieku przedszkolnym przy współpracy Wydziału Katechetycznego Kurii Metropolitalnej Białostockiej.Szczegóły i regulamin pobierz.doc