Propozycje szkoleń, warsztatów, konferencji

 

Konsultanci ds. nauczania religii w Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku oraz Doradca Metodyczny w Miejskim Ośrodku Doradztwa Metodycznego w Białymstoku zapraszają do uczestniczenia w sieci współpracy oraz korzystania z bogatej oferty szkoleniowej.

 

Więcej w zakładce "DORADCY" (u góry strony).

 

Zachęcamy PT. Katechetów do regularnego zapoznawania się z ofertą szkoleniową CEN-u (kliknij i zobacz), MODM-u (kliknij i zobacz).

Propozycje szkoleń lub warsztatów, w których chcieliby Państwo uczestniczyć, prosimy zgłaszać do Wydziału Katechetycznego.

Można pisać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dzwonić pod numer telefonu 85 665 24 10 (w godzinach pracy Kurii).

 

INNE ZAPROSZENIA:

Centrum Formacji Duchowej w Krakowie zaprasza na sesję: „Nasza tożsamość: zrośnięci z Chrystusem”. Poprowadzi ją o. Marko Ivan Rupnik SJ. Kliknij i pobierz. (maj 2022)

Sesje rekolekcyjne w czasie wielkanocnym "Na pustyni ze słowem Bożym". Trzy propozycje z Centrum Formacji Duchowej w Krakowie: kliknij i pobierz. (wiosna 2022)

 

__________________________

Ostatnio odbyły się m.in.:

 

W dniach 26-28 listopada 2021 w Krakowie przy al. Kasztanowej 36 odbędzie się konferencja ku radości kobiet zatytułowana „Przyjmij DAR, którym jesteś”. W programie warsztaty, prelekcje i świadectwa wydobywające piękno kobiecości w jego wielorakich odsłonach. Konferencja jest współtworzona przez zespół sióstr, braci i osób świeckich. S. Małgorzata Lekan OP zaprasza serdecznie do uczestnictwa panie wszystkich powołań i profesji. Szczegóły i rejestracja: https://fundacjadominikanek.pl/konferencja/

 

„Wybrał wolność. Ksiądz Jerzy Popiełuszko bohaterem dla współczesnej młodzieży?”
5–7 listopada 2021 - warsztaty dla nauczycieli historii i religii ze szkół podstawowych i średnich oraz dla edukatorów, przygotowujące do prowadzenia lekcji szkolnych na temat osoby ks. Jerzego Popiełuszki zorganizowane przez Muzeum Księdza Jerzego Popiełuszki w Warszawie we współpracy z Instytutem Dziedzictwa Myśli Narodowej.
Szczegóły: kliknij i pobierz.

 

Centrum Doskonalenia Nauczycieli NATAN przygotowało ofertę szkoleń dla katechetów pod zbiorczym tytułem Akademia Profesjonalnego Katechety 2021. W skład tej oferty wchodzą różne typy szkoleń (on line, stacjonarne, e-learningowe) oraz materiały bezpłatnie udostępnione w internecie. Szczegółowe informacje o ofercie są dostępne pod linkiem https://natan.pl/akademia-profesjonalnego-katechety-2021/

W najbliższych dniach ukaże się książka Multimedia w katechezie. Praktyczny przewodnik autorstwa Doroty Ząberg. Z prezentacją książki można zapoznać się pod linkiem https://ksiegarnia.natan.pl/produkt/multimedia-w-katechezie-praktyczny-przewodnik/.

 

Zaproszenie na VIII Konferencję Katechetów Szkół Specjalnych „Nie przeszkadzajcie im przychodzić do Mnie”. Edycja 2021 „Z głębokości wołam do Ciebie...” - 1-3 października 2021. Szczegóły: kliknij i pobierz